Olga w 6 edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Szósty sezon programu „Twoja twarz brzmi znajomo” na antenie TV Polsat pojawi się we wrześniu 2016. Wśród uczestników zobaczymy aktorkę Olgę Szomańską (33 l.).
– Na co dzień robię bardzo dużo rzeczy, które z reguły nigdy się ze sobą nie wiążą – mówi Szomańska. – Dzięki temu show mogę połączyć swoje śpiewanie z aktorstwem czy doświadczeniem w dubbingu. Przede wszystkim jednak jest to zupełnie nowe wyzwanie i bardzo się na nie cieszę. Oczywiście, czeka mnie mnóstwo pracy i walka z samą sobą. Czuję jednak, że będzie to dla mnie niezapomniane przeżycie i świetna zabawa – dodaje aktorka.

Olga Szomańska gra Marzenkę w „M jak Miłość”, wspólnie z Janem Radwanem zaśpiewała czołówkę do serialu telewizyjnego Polsatu „Pierwsza miłość”, jej głos można usłyszeć m.in. w dubbingu takich filmów animowanych jak „Kraina Lodu”, „Lwia Straż” czy „Dobry dinozaur”. Występowała z Piotrem Rubikiem, śpiewała z Andreą Boccellim, ma na koncie pierwszą solową płytę „Nówka” i obecnie pracuje nad kolejną.
„Twoja twarz brzmi znajomo” to program oparty na hiszpańskim formacie „Your Face Sounds Familiar”, w którym gwiazdy wcielają się w ikony muzyki polskiej i zagranicznej. Nie tylko naśladują ich styl śpiewania, tembr głosu czy ruchy sceniczne. Ogromną rolę odgrywają łudząco podobne do oryginału charakteryzacje.
Zwycięzca każdego odcinka przekazuje 10 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny, a osoba, która wygra całą edycję – 100 tysięcy.
Za nami pięć edycji programu. Dotychczas wygrywali Katarzyna Skrzynecka, Marek Kaliszuk, Stefano Terrazzino, Bartek Kasprzykowski i Aleksandra Szwed.
W szóstej edycji wystąpią również: Radek Pazura, Joanna Moro, Maria Tyszkiewicz, Mateusz Banasiuk, Michał Rudaś, Kamil Bijoś, Olga Borys.

źródło: plejada.pl

Dodaj komentarz